قوانین و شرایط خرید


گروه مهندسی بازرگانی وی آی پی  (VIP Group Co) با هدف ارائه برترین خدمات تخصصی و مشاوره ای در سطوح استاندارد های بین المللی و روز اروپا بالاخص سوییس (SWISS Standards & Policies) در امور فروش  VIP MARKET و پشتیبانی از محصولات، در امور آموزشی، فنی، طراحی و تعمیرات  VIP Service ، با کادری مجرب و متخصص تشکیل گردیده است. تجربه ، تخصص، دانش از فاکتور های کلیدی موفقیت و پیشرفت بوده و با پشتوانه غنی و پاسخگویی سریع همواره حامی مشتریان خود می باشد و این اطمینان را خواهید داشت که در هر زمان و مکان ما در کنار شما هستیم. ضمن تشکر و قدردانی از حسن انتخاب شما، با توجه به وجود  گروه های تخصصی مختلف در گروه خدماتی بازرگانی وی آی پی ، خواهشمند است مراتب ذیل را در هنگام خرید و دریافت خدمات مدنظر قرار دهید.


*: تمامی محصولات دارای پکیج طلایی VIP Service بوده و درخصوص کالاهایی که نیاز به خدمات پس از فروش دارند، بخش VIP Service همیشه، همه وقت و همه جا ، همواره پشتیبان شما خواهد بود، علاوه بر ضمانت و گارانتی شرکت تولید کننده، مشتریان ما از پکیج طلایی خدمات و پشتیبانی VIP Service  که بصورت تمام وقت فعال می باشد از طریق کانال های ارتباطی می توانید با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی و مشاوره ای VIP Service استفاده نمایند و این اطمینان را داشته باشید که همواره ما در کنار شما هستیم.


*: کالاهای تخصصی در صورت درخواست مشتری به همراه آموزش های کاربردی و تخصصی خواهند بود لذا جهت بهره مندی از خدمات آموزشی و پشتیبانی، استعلام هزینه آموزش و یا هماهنگی جهت تشکیل کلاس آموزشی خاص و بطور مجزا، با کارشناسان ما از طریق بخش  تماس با ما  هماهنگ فرمایید.


*: با توجه به گواهی ضمانت نامه و گارانتی ، بلافاصله پس از تحویل و همچنین استفاده کالا وارد شرایط پکیج طلایی VIP Service شده و علاوه بر شرایط اختصاصی هر کالا (گارانتی شرکت تولید کننده) ، شرایط پکیج طلایی نیز اعمال می گردد. لذا درصورت بروز اشکال می توانید جهت استفاده از خدمات پکیج طلایی مربوط به هر کالا از خدمات VIP Service استفاده نمایید.


*: با توجه به اینکه اقدام پروسه سفارش و تحویل کالا منوط به پرداخت وجه و تسویه حساب می باشد. لذا خواهشمند است جهت تسویه حساب کامل از طریق گزینه های موجود اقدام فرمایید. جهت تطمیع سلایق و شرایط مشتریان 3 روش رایج برای پرداخت ها در نظر گرفته شده است، پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک پارسیان، واریز به حساب و پرداخت در محل هنگام تحویل کالا، درصورت پرداخت غیر آنلاین، کارشناسان ما را از نتیجه عملیات پرداخت (مشخصات واریز شامل تاریخ، شماره، مبلغ ....) از طریق بخش تماس با ما بصورت ارسال پیام و یا تماس تلفنی مطلع فرمایید. (توجه: در حال حاضر فقط روش واریز بحساب فعال می باشد.)


*: با توجه به گواهی تضمین کیفیت  ، ضمانت صحت و اصالت محصولات موجود در سایت ، توسط تیم تخصصی گروه مهندسی بازرگانی وی آی پی  و همچنین ارایه خدمات و پشتیبانی از محصولات پس از فروش توسط تیم تخصصی VIP Service ، تمامی محصولات متناسب با شرایط اختصاصی مربوط به هرکالا شامل ضمانت و گارانتی خواهند بود، درصورت نقص و یا عیب احتمالی با کارشناسان مربوطه از طریق بخش تماس با ما حاصل فرمایید.


*: درخصوص فاکتور هایی با جمع نهایی صفر با توجه به عدم نیاز به انتقال وجه، می توانید در بخش نحوه پرداخت گزینه پرداخت رایگان را انتخاب نمایید. این روش عمدتا برای کالاهای دیجیتال بوده که بصورت مبلغ صفر  (رایگان) و یا خرید با استفاده از کوپن و کارت هدیه انجام می پذیرد.در این روش کالای دانلودی بلافاصله پس از تکمیل پروسه خرید، کالا های دیجیتال از طریق بخش دانلود ها قابل دریافت می باشد.


*: در خصوص کالاهایی که موجودی آنها به اتمام رسیده و در وضعیت پیش سفارش قرار دارند، می توانید درخواست خود را از طریق بخش تماس با ما بصورت پیام اعلام فرمایید. در این خصوص محصولات سفارشی و خاص، ثبت نام بعمل آمده و نام شما در لیست انتظار خواهد ماند. به محض رسیدن کالا جهت تحویل کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


*: در خصوص کالا های دانلودی همانند طرح ها ، الگو ها و فایل ها .... که تماما جزء کالاهای دیجیتال محسوب می گردند و دسترسی به این فایل ها  از طریق بخش دانلود ها مساوی استفاده از آن ها می باشد لذا پس از تایید فروش و صدور مجوز دانلود، تحت هیچ شرایطی قابل استرداد و عودت نمی باشد لذا خواهشمند است درخصوص انتخاب کالاهای دیجیتال خود دقت لازم را مبذول بفرمایید.


*: با توجه سلایق مختلف درخواست های مشتریان عزیز در خصوص نحوه ارسال که شامل تحویل حضوری، پستی، پیک .... نحوه ارسال براساس انتخاب مشتری بوده و مشتریان عزیز می توانند در زمان تکمیل فرم خرید در بخش ارسال نحوه ارسال کالا را مشخص نمایند. باتوجه به اینکه هزینه ارسال برعهده مشتریان می باشد از درج مبلغ ارسال در سایت خودادری نموده و تمام هزینه های ارسال پسکرایه خواهد شد. مگر در موارد خاصی که که با هماهنگی بصورت مجزا و خاص انجام گرفته که مبلغ ارسال به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد. زمان تحویل از زمان نهایی شدن فاکتور یک تا سه روز کاری می باشد. قبل از ارسال کالا با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت.


*: درخصوص سفارش طرح فایل های گلدوزی ، در مرحله اول جهت اطلاع از روند و قوانین مربوطه، به بخش راهنمایی سفارش طرح گلدوزی مراجعه نموده و سپس جهت اطلاع از نحوه فرآیند سفارش از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. 


*: پذیرش سفارشات، تحویل کالا و انجام انواع خدمات فنی و آموزشی منوط به تسویه حساب کامل بوده و می بایستی بلافاصله نقدا تسویه گردد. درصورت عدم پرداخت بموقع علاوه بر احتساب زیان مالی و درج در بِلَک لیست بدهکاران، هیچگونه تعهدی متوجه ما نبوده و از انجام هرگونه خدمات و تحویل کالا جدا معذوریم.


*: در انتخاب خودت دقت لازم و کافی را بفرمایید، مسئولیت سفارشات، خرید و انتخاب کالا فقط بر عهده شما بوده و ما فقط بعنوان مشاور همراه شما هستیم لذا سفارشات ثبت شده و اجناس فروخته شده تحت هیچ عنوان لغو، تعویض و یا پس گرفته نخواهند شد.


*: گارانتی مطابق با ضوابط و شرایط شرکت اصلی بوده و عموما درخصوص عیوب تولید و ساخت می باشد لذا صدمات و مواردی که بدلیل اشتباه کاربری و یا عدم توجه به توصیه های دفترچه راهنما و کارشناسان باشد جزء گارانتی محسوب نمی گردد. ضربه، شکستگی، تغییر رنگ، نوسانات برق، استفاده از متریال نامناسب، استفاده و یا فشار نامتعارف شامل گارانتی نمی باشد.


*: لازم بذکر است هزینه های جانبی و خدمات مازاد اعم از ارسال پست ، پیک … بسته بندی کالاهایی که نیاز به بسته بندی دارند و همچنین بازدید، کارشناسی، تعمیرات و آموزش، ایاب ذهاب و هرگونه خدمات اضافی، بصورت مجزا محاسبه می گردد.


*: سرویس های دوره ای، قطعات و لوازم مصرفی، ایاب ذهاب، حمل و نقل و ارسال پستی یا پیک و بسته بندی کالاهایی که نیاز به بسته بندی دارند شامل گارانتی نبوده و هزینه آنها بطور مجزا محاسبه می شود.


*: درخصوص بسته های ارسالی توسط پیک، پست و ... ، صدمات ناشی از ارسال و حمل و نقل مانند ضربه، شکستگی... برعهده شرکت های خدمات حمل و نقل بوده و تحت هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد. لذا در صورت ارسال بسته بصورت پلمپ هیچگونه مسیولیتی متوجه ما نخواهد بود. البته لازم بذکر است، درصورت تمایل و درخواست شما، با استفاده از خدمات VIP قبل از ارسال، بصورت تماس تصویری آنلاین و یا ارسال فیلم و تصاویر مربوط به کالای شما بهمراه درج نام بر روی بخش های مختلف کالا، بسته بندی کالا بازشده، چک شده تا از سلامت فیزیکی اطمینان حاصل نموده و سپس ارسال می گردد.


*: با توجه به اینکه صدور فاکتور ، پروسه خرید و ارسال و تحویل کالا براساس مستندات و اطلاعات درج شده صحیح می باشد  لطفا در ورود اطلاعات هویتی خود دقت لازم بفرمایید. لازم بذکر است که تحویل کالا فقط بر اساس آدرس اعلامی و فقط با کارت شناسایی (کارت ملی) معتبر مندرج در فاکتور جهت احراز هویت انجام خواهد شد. با عرض پوزش درصورت هرگونه، مغایرت از تحویل کالا جدا معذوریم.


*: جهت انتقادات و پیشنهادات، درخواست های خود را از طریق بخش تماس با ما و همچنین ازطریق ایمیل info@vip-market.ir و خط مستقیم 74 97 102 0912 اعلام بفرمایید و این اطمینان را داشته باشید که در اسرع وقت به درخواست های شما رسیدگی خواهد شد.


*: جهت اقدام به خرید می توانید به بخش راهنمایی خرید و ثبت نام مراجعه نمایید.


*: لازم بذکر است، خط اختصاصی پیامک اطلاع رسانی و پی گیری فعالیت های ثبت نام و سفارش 10004346 می باشد.