سردوز و میاندوز

انواع سردوز و میاندوز خانگی


دسته بندی ها


مقایسه کالا (0)سردوز اتومات بی بی لاک ژاپن

سردوز اتومات بی بی لاک ژاپن

BaybyLock

مدل: Eclipseاین سردوز اتومات در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های سردوزی بی بی لاک ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر ..

سردوز برنینا B44

سردوز برنینا B44

BERNINA

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنینا سوییس برنت چرخ سردوز B44 یک سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برنت برنینا سوییس میباشد که با تکنولوژی سوئیس و مجموعه ای ..

سردوز فول اتومات بی بی لاک ژاپن

سردوز فول اتومات بی بی لاک ژاپن

BaybyLock

مدل: Imagineاین سردوز فول اتومات در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های سردوز بی بی لاک ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای ..

سردوز میاندوز ژولیتا 3000

سردوز میاندوز ژولیتا 3000

Julietta

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنیتا و ژولیتا تایوان نسل جدید این سردوز میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژولیتا و برنیتا میباشد که با تکنولوژی روز، ساخت تایوان و مج..

سردوز ژولیتا  2020

سردوز ژولیتا 2020

Julietta

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنیتا و ژولیتا تایوان نسل جدید این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژولیتا و برنیتا میباشد که با تکنولوژی روز، ساخت تایوان و مجموعه ای ..

میاندوزاتومات  بی بی لاک ژاپن

میاندوزاتومات بی بی لاک ژاپن

BaybyLock

مدل: Eclipseاین میاندوز اتومات در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های میاندوز بی بی لاک ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال ..

سردوز ژانومه  203A

سردوز ژانومه 203A

Janome

این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژانومه میباشد که با تکنولوژی ژاپن و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میباشد‏.‏قس..

سردوز ژانومه  9300DX

سردوز ژانومه 9300DX

Janome

سردوز ژانومه  9300DX در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژانومه میباشد که با تکنولوژی ژاپن و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خ..

سردوز کاچیران  نیولایف 1155

سردوز کاچیران نیولایف 1155

Kachiran

این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی نیولایف کاچیران میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میب..

تماس بگیرید

سردوز برنینا 610D

سردوز برنینا 610D

BERNINA

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنینا سوییس برنت 610D یک سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برنت برنینا سوییس میباشد که با تکنولوژی سوئیس و مجموعه ای از خصوصیا..

تماس بگیرید

سردوز برنینا 700D

سردوز برنینا 700D

BERNINA

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنینا سوییس چرخ برنینا 700D یک سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برنینا سوییس میباشد که با تکنولوژی سوئیس و مجموعه ای از خصوصیات وی..

تماس بگیرید

سردوز النا 664 پرو

سردوز النا 664 پرو

Elna

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی النا سوییس این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی النا سوییس میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با ..

تماس بگیرید

سردوز برادر  2504D

سردوز برادر 2504D

Brother

این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برادر ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میباشد‏...

تماس بگیرید

سردوز میاندوز النا 745

سردوز میاندوز النا 745

Elna

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی النا سوییس این سردوز میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی النا سوییس میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آس..

تماس بگیرید

میاندوز النا 444

میاندوز النا 444

Elna

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی النا سوییس این میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی النا سوییس میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و ب..

نمايش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)