• میاندوز النا 444

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی النا سوییس 

این میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی النا سوییس میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میباشد‏.‏

این دستگاه دارای پهن ترین بازوی کار در نوع خود بوده که جز ویژگی منحصر بفرد این دستگاه می باشد.

قسمت بازشوی بازو ازاد این میاندوز، نخ کشی را بسیار ساده می نماید و طول دوخت ، کشش نخ ،عرض برش و دیفرانسیل کار پیش بر به راحتی قابل تنظیم است‏.‏ جهت سهولت در کاربری، علائم و رنگهای مختلف ، راهنمای مسیر نخ کشی شما خواهند بود‏.‏

 

قابلیت ها:

- بازوی وسیع جهت انجام راحت و هر نوع کار (ویژگی منحصر بفرد)

- میاندوز 3 سوزنه

- میاندوز 2 سوزنه باریک

- میاندوز 2 سوزنه پهن

- زنجیره دوزی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

میاندوز النا 444

  • تولیدکننده: Elna
  • کد کالا: MOC1005
  • موجودی: تماس بگیرید
میاندوز النا 444
تماس با ما

تعداد بازدید: 7247

کالاهای مرتبط


سردوز برنینا 610D

سردوز برنینا 610D

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنینا سوییس برنت 610D یک سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برنت برنینا سوییس میباشد که با تکنولوژی سوئیس و مجموعه ای از خصوصیا..

سردوز برنینا B44

سردوز برنینا B44

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنینا سوییس برنت چرخ سردوز B44 یک سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برنت برنینا سوییس میباشد که با تکنولوژی سوئیس و مجموعه ای ..

سردوز ژانومه  203A

سردوز ژانومه 203A

این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژانومه میباشد که با تکنولوژی ژاپن و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میباشد‏.‏قس..

سردوز کاچیران  نیولایف 1155

سردوز کاچیران نیولایف 1155

این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی نیولایف کاچیران میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میب..

سردوز میاندوز النا 745

سردوز میاندوز النا 745

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی النا سوییس این سردوز میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی النا سوییس میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آس..

سردوز میاندوز ژولیتا 3000

سردوز میاندوز ژولیتا 3000

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنیتا و ژولیتا تایوان نسل جدید این سردوز میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژولیتا و برنیتا میباشد که با تکنولوژی روز، ساخت تایوان و مج..

میاندوز ژانومه 1000CP

میاندوز ژانومه 1000CP

این میاندوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژانومه میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خیاطی میباش..

سردوز ژولیتا  2020

سردوز ژولیتا 2020

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنیتا و ژولیتا تایوان نسل جدید این سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژولیتا و برنیتا میباشد که با تکنولوژی روز، ساخت تایوان و مجموعه ای ..

سردوز اتومات بی بی لاک ژاپن

سردوز اتومات بی بی لاک ژاپن

مدل: Eclipseاین سردوز اتومات در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های سردوزی بی بی لاک ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر ..

سردوز برنینا 700D

سردوز برنینا 700D

# لینک نمایندگی فروش ، پخش و خدمات تخصصی برنینا سوییس چرخ برنینا 700D یک سردوز در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی برنینا سوییس میباشد که با تکنولوژی سوئیس و مجموعه ای از خصوصیات وی..

میاندوزاتومات  بی بی لاک ژاپن

میاندوزاتومات بی بی لاک ژاپن

مدل: Eclipseاین میاندوز اتومات در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های میاندوز بی بی لاک ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال ..

سردوز ژانومه  9300DX

سردوز ژانومه 9300DX

سردوز ژانومه  9300DX در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های خیاطی ژانومه میباشد که با تکنولوژی ژاپن و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای هر علاقه مند خ..

سردوز فول اتومات بی بی لاک ژاپن

سردوز فول اتومات بی بی لاک ژاپن

مدل: Imagineاین سردوز فول اتومات در سطح حرفه ای از خانواده چرخ های سردوز بی بی لاک ژاپن میباشد که با تکنولوژی روز و مجموعه ای از خصوصیات ویژه ، استفاده را آسان و با هزینه ای مناسب یک چرخ ایده ال برای ..

برچسب ها: النا, سردوز, سوییس, میاندوز