• چرخ خیاطی ژانومه 802A

چرخ خیاطی ژانومه  802A یک دستگاه کاملاً مکانیکی کاربردی از خانواده ژانومه است‏.‏ این دسته از محصولات با بالاترین سطح کیفیت، طراحی و تکنولوژی کمپانی ژانومه تولید و عرضه میگردد‏.‏ این دستگاه طرح های دوخت متنوعی، شامل دوخت پایه، تزیینی و دوخت مخصوص جادکمه را با عرض دوخت 7 میلیمتر داراست‏ و برای شما امکان دوخت سریع و آسان را فراهم می سازد‏.‏

 

ویژگی های کلیدی

·         دارای تنوع مدل های دوخت بصورت ژتونی

·         قطعات و بدنه فلزی

·         قابلیت دوخت انواع پارچه از  نازک تا ضخیم

·         عرض دوخت 7 میلیمتر

·         سرعت بالای دوخت در دقیقه

·         ماسوره پرکن اتوماتیک

·         دارای کلید محکم کاری دوخت

·         دارای سیستم کف تخت

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

چرخ خیاطی ژانومه 802A

  • تولیدکننده: Janome
  • کد کالا: MSE1015
  • موجودی: در انبار
چرخ خیاطی ژانومه 802A
تماس با ما

تعداد بازدید: 2432

کالاهای مرتبط


چرخ خیاطی ژانومه 2030

چرخ خیاطی ژانومه 2030

چرخ خیاطی ژانومه 2030  یک دستگاه کاملاً مکانیکی کاربردی از خانواده ژانومه است‏.‏ این دسته از محصولات با بالاترین سطح کیفیت، طراحی و تکنولوژی کمپانی ژانومه تولید و عرضه میگردد‏.‏ این دستگاه..

چرخ خیاطی ژانومه 2040

چرخ خیاطی ژانومه 2040

چرخ خیاطی ژانومه 2040  یک دستگاه کاملاً مکانیکی کاربردی از خانواده ژانومه است‏.‏ این دسته از محصولات با بالاترین سطح کیفیت، طراحی و تکنولوژی کمپانی ژانومه تولید و عرضه میگردد‏.‏ این دستگاه..

چرخ خیاطی ژانومه 808A

چرخ خیاطی ژانومه 808A

چرخ خیاطی ژانومه  808A یک دستگاه کاملاً مکانیکی کاربردی از خانواده ژانومه است‏.‏ این دسته از محصولات با بالاترین سطح کیفیت، طراحی و تکنولوژی کمپانی ژانومه تولید و عرضه میگردد‏.‏ این دستگاه..

چرخ خیاطی ژانومه 393A

چرخ خیاطی ژانومه 393A

چرخ خیاطی ژانومه 393A یک دستگاه کاملاً مکانیکی کاربردی از خانواده ژانومه است‏.‏ این دسته از محصولات با بالاترین سطح کیفیت، طراحی و تکنولوژی کمپانی ژانومه تولید و عرضه میگردد‏.‏ این دستگاه طرح ه..

چرخ خیاطی و گلدوزی الکترونیکی  ژانومه 6800A

چرخ خیاطی و گلدوزی الکترونیکی ژانومه 6800A

چرخ خیاطی و گلدوزی الکترونیکی  ژانومه 6800A عرض دوخت ۷ میلیمتر ۶۰ نوع دوخت حاشیه ۸ مدل مادگی دکمه اتوماتیک دوخت ساده و زیگزال و زیپ پس دوزی و تکه دوزی بدنه آیرودینامیک و بازو آزاد رفوکاری ..

چرخ خیاطی و گلدوزی کامپیوتری ژانومه 802P

چرخ خیاطی و گلدوزی کامپیوتری ژانومه 802P

چرخ خیاطی و گلدوزی کامپیوتری ژانومه 802P مجهز به سیستم سوزن نخ و سر نخ زن اتومات با امکانات ۱۳۵ نوع دوخت و ۱۰۰۰ مدل دوخت ترکیبی مادگی اتوماتیک بصورت صنعتی دوخت ساده و زیگزال بدنه فلزی و کف تخت ت..

چرخ خیاطی و گلدوزی الکترونیکی  ژانومه 7000A

چرخ خیاطی و گلدوزی الکترونیکی ژانومه 7000A

چرخ خیاطی و گلدوزی الکترونیکی  ژانومه 7000A عرض دوخت ۷ میلیمتر 3۰ نوع دوخت حاشیهمادگی دکمه اتوماتیک دوخت ساده و زیگزال و زیپ پس دوزی و تکه دوزی بدنه آیرودینامیک و بازو آزاد رفوکاری اتومات ..

چرخ خیاطی ژانومه 399A

چرخ خیاطی ژانومه 399A

چرخ خیاطی ژانومه 399A یک دستگاه کاملاً مکانیکی کاربردی از خانواده ژانومه است‏.‏ این دسته از محصولات با بالاترین سطح کیفیت، طراحی و تکنولوژی کمپانی ژانومه تولید و عرضه میگردد‏.‏ این دستگاه طرح ه..